Urszula Sendor


Doświadczony menedżer, coach, trener biznesu. Właściciel Sendor Training. Specjalizuje się w szkoleniach związanych z nabywaniem i doskonaleniem umiejętności menedżerskich, sprzedażowych w tym również negocjacje, autoprezentacja. Prowadzi również coaching menedżerów, sprzedawców oraz ocenę umiejętności kadry menedżerskiej i sprzedawców. Współautorka kompleksowych projektów związanych z udoskonalaniem działania organizacji w obszarze zarządzania, sprzedaży, komunikacji wewnętrznej i poprawy relacji w organizacji.

 

Paweł Howaniec


Trener, konsultant, specjalizuje się w warsztatach związanych z poprawą komunikacji i współpracy w zespołach. Współautor programów i scenariuszy gier szkoleniowych, różnego typu warsztatów integracyjnych, gier LARP.

artur

Artur Gryzik


Doświadczony menedżer, trener, specjalizuje się w warsztatach z obszaru sprzedaży – technik handlowych, negocjacji, obsługi klienta, współpracy z klientem trudnym, asertywności w sprzedaży, zarządzania zespołem, komunikacji w zarządzaniu, budowanie zespołu, rozmów windykacyjnych.

Renatapajda

Renata Pajda


Doświadczony menedżer, psychoterapeuta, coach, wieloletni trener biznesu i umiejętności społecznych (5 stopień EQF). Specjalizuje się w szkoleniach z obsługi klienta, sprzedaży, autoprezentacji, psychologii stresu dla dorosłych, budowania zespołu, komunikacji interpersonalnej, zarządzania podmiotami ES, warsztatach kreatywności, zarządzania czasem, zarządzania zespołem. Prezes Śląskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Higieny Psychicznej (status OPP).

Joannanidzińska

Joanna Nidzińska


Doświadczony menedżer, trener biznesu, coach, doradca zawodowy, praktyk zarządzania, wykładowca w Szkole Policealnej. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu doskonalenia umiejętności menedżerskich, komunikacji wewnętrznej i relacjach w organizacji, negocjacji, coachingu menedżerskiego.

Katarzynakraus

Katarzyna Kraus


Psycholog, doświadczony asesor, specjalista w obszarze działań Human Resources. Specjalizuje się w rekrutacji i selekcji pracowników. Przygotowuje i prowadzi sesje Assessment Center.

małgorzatachatys

Małgorzata Chatys


Psycholog, coach, doradca zawodowy. Prowadzi doradztwo indywidualne oraz warsztaty z kompetencji miękkich (m.in.: autoprezentacja, inteligencja emocjonalna) i umiejętności niezbędnych na współczesnym rynku pracy (m.in.: personal branding, social media. Przygotowuje i prowadzi sesje Assessment Center.

adrianna

Adrianna Głogowska


Trener, konsultant, specjalizuje się w warsztatach związanych z poprawą komunikacji i współpracy w zespołach. Współautorka programów i scenariuszy gier szkoleniowych, różnego typu warsztatów integracyjnych, gier LARP.

Agata Howaniec


Konsultant, trener. Doradca podatkowy, księgowa, prawnik. Specjalizuje się w organizowaniu działalności gospodarczej, tworzeniu i optymalizacji procesów (obieg dokumentów, obieg informacji, narzędzia wspomagające zarządzanie). Jest specjalistą z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, zajmuje się również optymalizacją kosztów zatrudnienia. Doświadczony menedżer, od ponad 25-ciu lat prowadzi Kancelarię Doradztwa Podatkowego.

Andrzej Baranek


Konsultant, doradca. Specjalizuje się w doradztwie w zakresie zarządzania przedsiębiorstwami przemysłowymi. Zajmuje się również procesami inwestycji i rozwoju infrastruktury materialnej przedsiębiorstw. Specjalista w zakresie negocjacji. Doświadczony menedżer, z ponad 35-cio letnim doświadczeniem w zarządzaniu, pełniący funkcję na wielu szczeblach kierowania w średnich i dużych przedsiębiorstwach. Posiada 25-cio letnie doświadczenie w nadzorze spółek prawa handlowego pełniąc funkcje członka rad nadzorczych. Absolwent Politechniki Śląskiej.

Urszula Sendor
+48 663 257 557
szkolenia@sendor.pl

Sendor Training Sp. z O.O.
ul. Brynicy 5/2
40-358 Katowice

NIP: 9542749785
KRS: 0000517743
REGON: 243610351


Created by: iluzja.net strony na abonament, nowoczesne strony internetowe
Hosted by: 3xu.eu - usługi SEO, śledzenie GPS