Coaching indywidualny
Jak rozwijać kompetencje indywidualnie?

Odpowiedzią jest coaching, który jest bardzo skutecznym sposobem na indywidualne doskonalenie umiejętności pracowników na różnym szczeblu. Skuteczny jest dlatego, że pozwala uczestnikowi rozwinąć dokładnie te kompetencje, które są mu potrzebne do jak najbardziej efektywnego działania.

Pracujemy tutaj w dużej mierze nad rozwijaniem posiadanych kompetencji, stosujemy także coaching narzędziowy polegający na wprowadzaniu nowych umiejętności i ich praktycznym ćwiczeniu. Wspieramy, więc organizację i pracownika w rozwoju i pokonywaniu własnych ograniczeń.

Coaching zespołuDobry, efektywny zespół – każdy menedżer chciałby taki mieć…

Co zrobić, gdy patrząc na swój zespół widzimy, że nie działa on tak jak by mógł: praca ludzi nie przynosi takich efektów, jakie by mogła, członkowie zespołu nie są zintegrowani a przez to nie wymieniają się wiedzą, nie dzielą się pomysłami, w sytuacji problemowej szukają winnego a nie rozwiązań... Można zorganizować szkolenie mające na celu naukę pracy zespołowej, ale też można wykorzystać coaching zespołu.

Coaching zespołu może mieć na celu przede wszystkim:

  • wydobyć potencjał zespołu,
  • udrożnić komunikację,
  • pobudzić uczestników do myślenia o sobie, jako o całości odpowiedzialnej za wspólny cel, zmotywować do zespołowego poszukiwania rozwiązań problemów, ale także do myślenia innowacyjnego,
  • pobudzić odpowiedzialność każdego członka zespołu za osiąganie rezultatów całego zespołu,
  • wyzwolić inicjatywę w poszukiwaniu zmian.

Urszula Sendor
+48 663 257 557
szkolenia@sendor.pl

Sendor Training Sp. z O.O.
ul. Brynicy 5/2
40-358 Katowice

NIP: 9542749785
KRS: 0000517743
REGON: 243610351


Created by: iluzja.net strony na abonament, nowoczesne strony internetowe
Hosted by: 3xu.eu - usługi SEO, śledzenie GPS